miejsce na slogan

CRFK Sp. z o.o. proponuje Państwu trzy formy świadczenia usług księgowych:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oraz dbając o rozwój naszego biura, przedstawiamy korzystne promocje:

Każdy klient, który poleci nas swoim znajomym, z którymi podpiszemy umowę na prowadzenie księgowości otrzyma rabat w wysokości 15% miesięcznego ryczałtu na obsługę finansowo – księgową przez 3 kolejne miesiące.

Ceny naszych usług ustalane są indywidualnie w drodze negocjacji z klientem.

Cena usługi zależy od:

Cena za naszą usługę pobierana jest ryczałtowo tzn. pobieramy stałą miesięczną kwotę. Od naszych klientów nie pobieramy dodatkowych opłat za konsultacje oraz za załatwianie spraw w Urzędach Skarbowych i ZUS-ie.

Na życzenie klienta odbieramy dokumenty w siedzibie klienta, także bez dodatkowych opłat.

Ponadto dla nowych klientów przewidujemy atrakcyjne ceny.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, możemy określić przybliżoną wartość usługi. W tym celu prosimy o wypełnienie specjalnie przygotowanego formularza. Dzięki niemu zorientują się Państwo, ile będzie wynosił przybliżony koszt obsługi Waszej firmy.

W celu określenia przybliżonych kosztów obsługi prosimy wypełnić poniższy formularz.

Czy Państwa Firma jest płatnikiem VAT?
Rodzaj działalności:
Forma prowadzenia księgowości:
Średnia ilość dokumentów w miesiącu:
Ilość zatrudnionych osób:
Uwagi i dodatkowe pytania:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Numer telefonu:
telefon

CRFK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością; 32-003 Podłęże 586; NIP: 683-20-46-435; REGON: 121094697; KRS: 0000357412; Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie; XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Kapitał zakładowy w całości opłacony: 24.000,00 PLN.